neslovice.cz

Pokračujte na: navigace stránek

Školství

Info emailem

 • Email:

Počítadlo

 • Online  3
  Dnes   22
  Stránek   116
  Celkem   65849

Úvod

Navigační panel : Škola /
o obci

Vítejte na stránkách ZŠ a MŠ Neslovice. Otevíráme vám dveře do domácího prostředí s klidnou atmosférou. Máme dvě budovy. Kterou si vyberete první?

Kdo projíždí Neslovicemi, domnívá se, že na kraji obce stojí penzion, který upoutá svým příjemným vzhledem. Půjdete-li však dál, zjistíte, že uvnitř budovy se nachází školní jídelna a útulná tělocvična vhodná i pro organizování řady kulturních a sportovních akcí. Celé horní patro patří mateřské škole. Budova je obklopena zelení s malým dětským hřištěm, v dostatečné vzdálenosti od silnice.

Proti kostelu stojí už od roku 1875 budova základní školy. Letošní školní rok se poprvé pod její střechou učí nejen žáci základní školy v pěti třídách, ale jedna třída slouží i pro předškolní oddělení MŠ. Příjemné prostředí je spojeno i s nižším počtem žáků ve třídách, hezkým vybavením a také množstvím obrázků a květin. Pro všechny děti je k dispozici počítačová učebna se spoustou výukových programů.

Volný čas mohou děti trávit ve školní družině s provozem do 1630 hodin. K dispozici je školní hřiště s krytým pískovištěm, prolézačkami, houpačkou a domečkem a také nové hřiště s umělým povrchem.

Co naše škola nabízí?

 • V rámci vyučování: plavecký výcvik v Kuřimi, bruslení na ZS v Rosicích, zimní školy v přírodě spojené s výukou lyžování, letní školy v přírodě.
 • Bohatý program v ŠD.
 • Pod vedením učitelů ZŠ a MŠ nabízíme počítačový kroužek, gymnastický kroužek, pěvecký kroužek. Dále zde probíhá výuka náboženství.
 • Ve spolupráci se ZUŠ Ivančice výuka hry na hudební nástroje přímo v budově školy - dechové nástroje, klavír, kytara; výtvarný obor ZUŠ. Ve spolupráci s DDM Ivančice keramický kroužek.


Vašemu dotazu neodpovídá ani jeden článek. Prosím, opakujte vyhledávání.
Rozšířené vyhledávání
Hledaný text
Hledání omezit na autora
Hledání omezit na téma
Hledání omezit na
Vztah mezi vyhledávanými slovy